Masaż wibracyjny - jako element regeneracji

DODANE 29.09.2018

Trening personalny uzupełniany masażem wibracyjnym

Hypervolt to urządzenie opierające się o masaż wibracyjny i dające możliwość niemal tej samej efektywności pracy co praca z fizjoterapeutą. Urządzenie to stosowane jest dzisiaj przez najlepszych sportowców na świecie, ludzi aktywnych fizycznie, a także tych, którzy chcą po prostu zadbać o swoje zdrowie i nie dać się urazom. Do grupy użytkowników urządzenia należy również mnóstwo fizjoterapeutów, którzy z pomocą Hypervolta osiągają podobne rezultaty do tych, które daje terapia manualna.

Dzięki 3 stopniom intensywności wibracji i maksymalnej częstotliwości wibracji na poziomie 3,200 uderzeń na minutę, Hypervolt jest urządzeniem, które odpowiada na wszystkie potrzeby użytkowników – od osób początkujących po profesjonalnych sportowców.


Zapraszam do zapoznania się z korzycismi płynacymi z masażu wibracyjnego.

Stopy 

Opierając się wyłącznie o moc wibracji Hypervolta (bez docisku ze swojej strony), będziesz w stanie zmniejszyć napięcie, ograniczyć ból i aktywować proprioreceptory

Łydka

Zbyt aktywne mięśnie łydek mogą powodować bóle w okolicy ścięgna Achillesa. Omijając samo ścięgno, Hypervolt skupia się na głębokim dotarciu do tkanki mięśniowej, która często jest powodem bólu. W ten sposób ból i/lub sztywność powinny być mniejsze lub całkowicie ustąpić.

Dwugłowy uda

Płaska i okrągła głowica umożliwia dotarcie do wrażliwych punktów na mięśniu dwugłowym uda i ograniczeniu bólu w tych miejscach. 

Czworogłowy uda

Mięśnie czworogłowe uda często poddawane są zbyt dużym obciążeniom, dzięki czemu zwiększają aktywność mięśni pośladkowych. Masaż z użyciem Hypervolta pomaga zwiększyć krążenie w tej grupie mięśniowej.

Pasmo biodrowo-piszczelowe

Dzięki punktowej głowicy Hypervolta, możliwe jest rozluźnienie punktów spustowych położonych na paśmie biodrowo-piszczelowym.

Biodra

Mięśnie bioder często są zbyt wrażliwe na ucisk. Masaż wibracyjny z użyciem Hypervolta umożliwia dotarcie do mięśni i wrażliwych punktów tej grupy mięśniowej bez dodatkowego ucisku, zachowując precyzję i dogłębne działanie.

Pośladki

Mięśnie pośladków często „wyłączają się” pod wpływem długiego przebywania w jednej pozycji, np. w pozycji siedzącej. Masaż pneumatyczny z wykorzystaniem Hypervolta pomaga aktywować te mięśnie i przywraca odpowiednią jakość ruchu.

Klatka piersiowa

Mięśnie klatki piersiowej często są spięte pod wpływem długotrwałego zaokrąglenia barków, spowodowanego np. siedzeniem przed komputerem czy jazdą samochodem. Masaż z użyciem Hypervolta pozwala na rozluźnienie mięśni i przywrócenie ich pełnego zakresu ruchu.

Plecy

Części ciała znajdujące się na górze zazwyczaj są trudniejsze do rozluźnienia. Dobrze jest więc użyć precyzyjnego urządzenia, które głęboko dotrze do tych mięśni. 

Barki

Mięśnie barków to jedna z najtrudniej dostępnych części ciała, wymagająca punktowej i łagodnej pracy. Płaska i/lub okrągła głowica Hypervolta w połączeniu z odpowiednią intensywnością wibracji, pomoże zmniejszyć ból i przywrócić odpowiednią mobilność.