Aktywny Weekend

DODANE 21.11.2017

Zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu weekendowych, aktywnych wyjazdów, które pomogą Ci utrzymać sprawność i odpowiednią kondycję nawet wtedy, jeśli nie jesteś w stanie wygospodarować czasu na regularne ćwiczenia w ciągu tygodnia. W całym roku 2018 zorganizujemy 12 wyjazdów weekendowych, które wypadać będą w ostatni weekend miesiąca. Już rezerwujcie terminy w kalendarzach!

Aktywny weekend to 3 dniowy program holistycznie dbający o Twoje ciało, kondycję i wytrzymałość. Dzięki dużej dawce aktywności fizycznej oraz świeżemu powietrzu, którego dostarczą nam zazwyczaj góry, poprawisz nie tylko swój wygląd fizyczny, ale także oczyścisz umysł. Nasz wyjazd nie jest programem odchudzającym – propagujemy zdrowy tryb życia, zachęcając do regularnej aktywności fizycznej i badania o siebie poprzez odpowiednią dietę oraz dawkę snu. Efekty w postaci utraty zbędnych kilogramów oraz wyrzeźbienie ciała są efektem ubocznym w procesie stałego doskonalenia siebie i pracy nas własnym zdrowiem i ciałem.

Aktywność fizyczna

Podczas aktywnego wyjazdu dostarczymy Ci dużej dawki aktywności fizycznej. Nasz Trener Personalny poprowadzi specjalnie ułożone treningi 3 razy dziennie, podczas których wykorzystywać będziemy różne rodzaje aktywności fizycznej. Dzień zaczynamy od porannego rozruchu. Treningi w zależności od pogody, prowadzić będziemy w większości na świeżym powietrzu- piękne widoki i natura wynagrodzą nawet największy wysiłek. W planach mamy zajęcia na taśmach TRX w plenerze, treningi z wykorzystaniem obciążenia własnego ciała czy kondycyjne marsze trekkingowe w górach. Urozmaicenie treningowe spowoduje, że mimo dużej dawki aktywności treningi Ci się nie znudzą- wręcz przeciwnie, będziesz z niecierpliwością czekać na kolejny. Program treningowy ułożony został w taki sposób, aby zrelaksować mięśnie po całodziennej pracy i umożliwić jak najszybszą regenerację, abyś kolejnego dnia znowu mógł/mogła dać z siebie jak najwięcej. Poprowadzimy zajęcia ze strechingu, jogę oraz zaprezentujemy wykorzystanie automasażu z wykorzystaniem roller’ów.

Wyżywienie

Oczywiście wyjazd ma być dla Was przyjemnością, nie tylko dla ciała, ale także podniebienia. Zadbamy o to, aby jedzenie, które będziecie spożywać było przygotowane z produktów najwyższej jakości. Posiłki będą pyszne, zdrowe i pełnowartościowe.

Miejsce

Nasz styczniowy, pierwszy weekend w Nowym Roku zaplanowaliśmy w miejscu, które zapewni Wam poczucie komfortu, luksusu i relaksu po trudach oraz gonitwie związanej z okresem świąteczno-noworocznym. Czterogwiazdowy, XVIII wieczny pałac łączy w sobie historyczny urok z nowoczesnym, ekologicznym luksusem, który będzie nam towarzyszył przez cały pobyt.

Obiekt oferuje do dyspozycji gości profesjonalną siłownię oraz salę fitness, strefę saun, basen, centrum Spa&Wellness, gabinety masażu i odnowy biologicznej, liczne tereny zielone z boiskami, parkami, stawami czy winnicą, a to wszystko oddalone o około 150 km od Wrocławia.

W każdym ze stylowo urządzonych pokoi znajduje się drewniana podłoga, prysznic, bezpłatny zestaw kosmetyków, sejf, mini-lodówka, telewizor, suszarka do włosów, ręczniki. Do dyspozycji gości jest także bezpłatne Wi-Fi. Pałac posiada swoją restaurację, która przygotowywać będzie dla nas posiłki oraz winiarnię.

Podsumowując, zabierzemy Was w miejsce, gdzie doznacie ogromnego zadowolenia i spełnienia, zaznacie ciszy, spokój, czystego powietrze i pięknych krajobrazów.

Termin: 26-28.01.2018

Program ramowy*

Piątek

do 18:00 zakwaterowanie

20:00-21:00 Trening mobility

Sobota

7:00-7:30 Trening obwodowy w basenie

8:00-9:00 Śniadanie

11:00-12:00 Trening

14:00-15:00 Posiłek

16:00-17:00 Trening

19:00-20:00 Obiadokolacja

Niedziela

7:00-7:30 Trening w basenie

8:00-9:00 Śniadanie

10:00-11:00 Trening

12:00 Wymeldowanie

* Zastrzegamy możliwość zmiany programu ramowego oraz dopasowania treningów do warunków atmosferycznych oraz dostępności poszczególnych obiektów)

Cena: 600 zł za osobę

Cena zawiera:

- plan treningowy opracowany przez trenera personalnego

- 3 treningi dziennie

- noclegi w pokojach 2 osobowych z łazienką (możliwość pokoju 1os. za dopłatą 250 zł)

- śniadania w restauracji pałacowej

- 3 daniową obiadokolację w restauracji hotelowej (sobota)

- dodatkowe wyżywienie w formie przekąsek

- dostęp do strefy basenowej, saun, siłowni i sali fitness

Cena nie zawiera:

- transportu do ośrodka

- napoi do obiadokolacji

- wyżywiania w dniu przyjazdu

Uwaga! Istnieje możliwość wykupienia masaży (koszt około 180 zł) bądź zabiegów odnowy biologicznej.


Rezerwacja miejsc: rezerwację prosimy dokonywać telefonicznie pod numerem 606-245-593 bądź mailowo: wyjazdy@kacpernowicki.pl

Płatności:

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 50% ceny wyjazdu na konto.

Pozostała część płatna do 17.01.2018r.

Więcej informacji: Kacper Nowicki tel. 606-245-593

Wpłata zaliczki na konto:

Kacper Nowicki Trener Personalny

Nr rachunku mBank: 89 1140 2004 0000 3202 7670 1736

Tytuł przelewu: Imię i Nazwisko Weekend 1/2018

Zapraszamy serdecznie!