Nie masz pomysłu na prezent ? – voucher na trening personalny

DODANE 07.07.2017

Bardzo często przed świętami, mamy problem jaki prezent podarować drugiej osobie. Gorączka zakupów trwa.

Długie kolejki w sklepach sportowych i przeróżne kupowane sprzęty ( ergometry, bieżnie, ławeczki itp), spotykamy coraz częściej.

Chęć zmiany, w oczach tych ludzi jest niesamowitym widokiem ( energia kipi). Jakby mogli to już przy kasie sklepowej „odpaliliby” rower czy bieżnie :). Poziom motywacji rośnie do maksimum.  Żona robi niespodziankę mężowi  ( i odwrotnie ) sprzętem do ćwiczeń, z którym wiąże nadzieje związane z tym, że On i Ona zaczną ćwiczyć regularnie. Inwestycja w nowy sprzęt jako prezent wydaję się najlepszą jaką można sobie wyobrazić.

Mija czas świąt, sylwestra :)…Mija styczeń, motywacja osiąga poziom zera :(.  Bieżnia, rower i inne zakupione domowe przybory do ćwiczeń służą, tylko jako wieszaki, na które rzucamy rzeczy wracając w pośpiechu do domu.

Po pewnym czasie dochodzimy do wniosku, że zajmują zbyt dużo miejsca i trzeba je sprzedać lub wynieść do piwnicy.

Bywałem w różnych „domowych siłowniach” ( lepiej wyposażonych, niż niektóre miejskie kluby fitness).

Czasem dużo lepiej jest kupić karnet na siłownię w mieście, niż mieć w pokoju obok (  tak jest daleko :)) .

Wyniesie Nas to taniej niż zakup sprzętu do domowej siłowni.

Każdy ma inne powody ( wymówki?) dlaczego nie aktywizuję się ruchowo. Nie oceniam, bardziej zachęcam do korzystania z możliwości „przetestowania” zajęć, siłowni, trenera itd. w postaci voucherów.

Po pierwsze ekonomiczniej, po drugie masz możliwość spróbowania czy ” widzisz się ” na danej siłowni, sprzęcie, zajęciach, czy treningu.

Korzystaj z voucherów w okresie świąt ( i nie tylko :)) – może okazać się prezentem skrojonym na miarę